Nokia Android Smartphones
اعلام اسامی گوشی های هوشمند دریافت کننده اندروید 8.0 نوکیا
 • شرکت نوکیا در سال جاری کار خود را به عنوان یک تولیدکننده تلفن هوشمند اندرویدی در کنار HMD آغاز کرده است. کمپانی که تلاش های بسیاری نمود تا با گذشت از دوران توقف کاری طوفانی عمل کند و به سرعت محبوبیت خود را کسب کند.تاکنون 4 مدل گوشی هوشمند توسط نوکیا و HMD معرفی شد که باید به نوکیا 5، 6، 3 و 8 پرداخت. تمامی این مدل ها طراحی نسبتا شبیهی داشته اما در مشخصات متفاوت هستند. به شکلی که نوکیا 8 پرچمدار، نوکیا 6 میان رده، نوکیا 5 میان رده و نوکیا 3 رده پایه به شمار می رود.

  گذشته از معرفی و عرضه این اسمارتفون ها، به تازگی Juho Sarvikas یکی از مدیران HMD مشخص کرده که چه گوشی های هوشمند نوکیا دریافت کننده اندروید 8.0 اوریو خواهند بود.وی در صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرد نوکیا 3، 5، 6 و 8 همگی به سیستم عامل اندروید 8.0 اوریو ارتقا پیدا می کنند. از آنجایی که این اسمارتفون همگی در سال جاری معرفی شدند انتظار می رفت نوکیا برای تمامی آنها اندروید 8.0 را منتشر کند.

  البته تاریخ انتشار مشخص نشد و باید منتظر ماند تا مشخص شود شاین رکت فنلاندی چه برنامه ای برای تاریخ انتشار سیستم عامل جدید دارد. همانطور که می دانید، گوشی های هوشمند گوگل همیشه از اولین دستگاه های دریافت کننده بروزرسان هستند و تاکنون نیز شرکت گوگل برای برخی مدل های خود منتشر کرده است.به هر حال باید به انتظار نشست و منتظر ماند سایر شرکت ها چه برنامه ای برای انتشار بروزرسان برای محصولات خود دارند. همانطور که می دانید دقیقا مشخص نیست ما باید تا چه زمانی منتظر بمانیم که نوکیا این بروزرسان را  برای محصولات جدید خود منتشر کند.

  منبع

   

  امتیاز شما به این محصول :

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای