gsmarena 002 1
شیائومی 11 لایت 5 جی ان‌یی به MIUI 12.5 Enhanced ارتقا پیدا می‌کند
 • گوشی شیائومی 11 لایت 5 جی ان‌یی در کنار مجموعه گوشی‌های 11T و گوشی پایه آن یعنی می 11 لایت 5 جی با تراشه متفاوت اسنپدراگون 778G به جای اسنپدراگون 780G به MIUI 12.5 Enhanced  ارتقا پیدا می‌کند.

  هنوز مشخص نیست که بحران تراشه‌های متفاوت و به ظاهر پایان‌ناپذیر در این موضوع دخیل است یا صرفا بحث هزینه مطرح است.

  به هر تقدیر، هر دو گوشی با هر نیت و مقصدی به جز انتخاب  SoC یکسان هستند و اکنون شیائومی 11 لایت 5 جی ان‌یی در حال ارتقا به MIUI 12.5 Enhanced  است.

  در حالی که هنوز اندروید 11 حرف اول را می‌زند شیائومی درصدد ارتقای گوشی‌های خود به اندروید 12 است. اما به نظر می‌رسد که MIUI 12.5 Enhanced آخرین به‌رورسانی مخصوص MIUI 12.x generation cake باشد که تمامی باگ‌ها از بین برده و باعث روان کار کردن گوشی می‌شود.

  شیائومی در فهرست قابلیت‌های این به‌روزرسانی آورده است:

  «الگوریتم‌های جدید MIUI 12.5 Enhanced دارای منابعی است که تجربه جدیدی از روان کار کردن دستگاه فراهم می‌کند و این در حالی است که با سازوکار مدیریت حافظه جدید موسوم به atomized کارایی RAM افزایش می‌یابد و سازوکار حافظه با حساسیت بالا باعث واکنش مطلوب گوشی به مرور زمان می‌شود.»

  به‌روزرسانی MIUI 12.5 Enhanced برای شیائومی 11 لایت 5 جی ان‌یی هم‌اکنون با بیلد شماره V12.5.4.0.RKOINXM برای هندوستان و با بیلد شماره V12.5.4.0.RKOTRXM برای ترکیه ارسال شده است. مطابق معمول انتشار آن چند روزی زمان می‌برد اما به هفته نمی‌رسد و تمامی گوشی‌های بازار آن را دریافت می‌کند. شیائومی وعده داده که این به‌روزرسانی را برای کشورهای اروپایی نیز به زودی منتشر کند.

  منبع: gsmarena

  امتیاز شما به این محصول :

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای