1505039292 youtubehdr00003 26a7248 story
YouTube HDR روی چند پرچمدار دیگر فعال شد
 • YouTube به تازگی بروزرسانی جدیدی را در شبکه اجتماعی خود حاصل کرده که از یک سو لوگوی جدیدی را شاهد هستیم  و در سوی دیگر رابط کاربری جدیدی شامل حال آن شده است.همچنین حالت تاریکی برای این شبکه اجتماعی و نرم افزار آن در نظر گرفته شده و کارآمد است. براساس گزارش ها یوتیوب برخی پرچمداران را به لیست پشتیبانی YouTube HDR افزوده است.

  گزارش می گوید تلفن های هوشمند Google Pixel, Galaxy S8, S8+, Note8, Xperia XZ Premium یا LG V30 به این لیست افزوده شد. اولین بار در روز دوشنبه پوستری در Reddit قرار گرفت که براساس آن می توان در یوتیوب فیلم هایی 1440 پیکسلی 60fps با حالت HDR پخش کرد.به گزارش SamMobile ، گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس می توانند به صفحه نمایش WQHD+ تغییر وضوح دهند. البته می توان به رزولوشن پایین تر یعنی 1080 پیکسلی نیز کاهش داد.

  در اوایل این هفته Netflix پشتیبانی از HDR و Dolby Vision را آغاز کرده و گوشی های هوشمند Note8, Sony Xperia XZ Premium, Sony Xperia XZ1, LG G6 و گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس آن را پشتیبانی می کنند. برای دستیابی به YouTube HDR می توانید آن را بروزرسانی کنید تا به نسخه جدید را دریافت نمایید. با تمامی این تفاسیر انتظار داریم در آینده پرچمداران بیشتری به لیست افزوده شود که شامل میت 10، پیکسل های نسل جدید و برخی دیگر می شود.

  برای کسب جزئیات بیشتر می توانید به صفحه پشتیبانی یوتیوب مراجعه کنید. با یوتیوب HDR می توانید فیلم هایی با شرایط نوری کم را به خوبی تماشا نمایید.

   

  امتیاز شما به این محصول :

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای