38314 8d8d03c8 945 556
پردازنده پرچمدار جدید کوالکام ضعیف تر از پردازنده اپل
 • شرکت اپل به تازگی با معرفی نسل جدید آیفون های خود، پردازنده A11 بایونیک را نیز معرفی کرد. پردازنده ای که گفته می شود مشخصات رده بالایی داشته و کمپانی موردبحث آن را در جدیدترین آیفون ها جای داده است.به نوعی A11 بایونیک یک محصول رده بالا بوده که اپل آن را برای محصولات جدید خود توسعه داده است. بنابراین باید انتظارات بسیاری از آن داشت. کوپرتینویی ها همیشه در توسعه پردازنده موفق عمل کردند و A11 بایونیک نیز یک موفقیت به شمار می رود.

  حال به نظر می رسد کوالکام می خواهد رقیب این پردازنده را برای پرچمداران اندرویدی سال 2018 در نظر گیرد. این پردازنده اسنپدراگون 845 نام داشته که به تازگی تست گیک بنچ 4 آن رویت شده است.براساس تست اسنپدراگون 845 امتیاز 2600 را در تست تک هسته ای کسب کرده که نسبت به A9 بیشتر اما نسبت به A10X فیوژن کمتر است. با توجه به عملکرد کمتر نسبت به A10X فیوژن بنابراین آن را بسیار ضعیف تر از A11بایونیک دانست.

  کوالکام سخت روی پردازنده پرچمدار نسل جدید خود مشغول به کار بوده و می خواهد تراشه پردازشی را توسعه دهد که دست کمی از رقبا نداشته باشد. اطلاعات بسیاری دردست نیست تا به آن پرداخت و تنها باید منتظر ماند تا شرکت کوالکام بزودی این پردازنده را معرفی کرده و به شایعات پایان دهد.همانطور که می دانید کوالکام سخت روی محصول جدید مشغول به کار بوده، بنابراین داشتن انتظارات بسیار امر جای تعجبی ندارد. احتمالا در اوایل 2018 کوالکام از پردازنده رونمایی کرده و تولید انبوه نیز مدتی بعد آغاز می شود تا روی پرچمداران همان سال قرار گیرد.

  اسنپدراگون 845 هشت هسته ای بوده و احتمالا بتواند قابلیت های بزرگی را برای گوشی های هوشمند پرچمدار 2018 به ارمغان آورد.

  منبع

  امتیاز شما به این محصول :

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای