The next OnePlus phone could look like that
آشکار شدن مشخصات وان پلاس 5T در Geekbench
 • شرکت وان پلاس در سال جاری تصمیم گرفت گوشی هوشمند وان پلاس 5 را به عنوان پرچمداری جدید معرفی کند. گوشی هوشمندی که مشخصات رده بالایی داشته و انتظار می رفت به عنوان وان پلاس 4 توسط شرکت چینی معرفی شود.

  اما کمپانی چینی تصمیم گرفت نام 5 را انتخاب کرده و به دلیل نحس بودن نام 4 عنوان وان پلاس 5 را انتخاب کند و حال با گذشت چند ماهی از معرفی وان پلاس 5 شرکت موردبحث تصمیم گرفت با خالی کردن فروشگاه ها از این مدل فضا را برای معرفی نسخه جدید آماده سازد.

  مدلی که گفته می شود وان پلاس 5تی نام داشته و در آینده نزدیک روانه بازار خواهد شد. گفته می شود وان پلاس می خواهد وان پلاس 5تی را در اواخر سال 2017 یا اوایل سال 2018 معرفی کند. اسمارتفونی که باید انتظارات بسیاری از آن داشت و ویژگی های بزرگی را در این مدل شاهد بود. تاکنون شایعات بسیاری پیرامون وان پلاس 5 تی منتشر شد اما هیچ یک توسط وان پلاس با تایید یا تکذیب نرسید تا از اطلاعات دقیق آن جزئیاتی بدست آورد و محصول را یک مدل بزرگ و قابل توجه دانست.

  اگرچه تاکنون با جزئیات فراوانی درباره وان پلاس 5 تی رو به رو بودیم اما این بدان معنا نبوده که اطلاعات کافی از محصول مورد اشاره دردست است. اطلاعاتی که جزئیات فراوانی را در برمی گیرد. شرکت وان پلاس در ژوئن 2016 نسخه سوم از وان پلاس را معرفی کرد و سپس در نوامبر شاهد معرفی نسخه T آن بودیم که در جزئیات تنها پردازنده جدیدتر برای آن در نظر گرفته شد.

  تاکنون شایعات به تاریخ عرضه وان پلاس 5 تی اشاره نداشتند اما بیشتر گزارش ها میانه نوامبر را برای رونمایی از این گوشی هوشمند هدف قرار دادند. از آنجایی که سال گذشته وان پلاس تصمیم گرفت گوشی هوشمند وان پلاس 3T را در نوامبر معرفی کند و تنها یک سال است که دو پرچمدار معرفی می کند، به احتمال بسیار در سال جاری باید تا نوامبر منتظر ماند. البته شاید شایعات پیرامون وان پلاس 5تی بسیار باشد و نتوان به آن اکتفا کرد اما در بیشتر مواقع شاهد به حقیقت تبدیل شدن شایعات پیرامون هستیم و کمتر پیش می آید که شایعه ای بدون تبدیل شدن به حقیقت به فراموشی سپرده شود.

  به تازگی جزئیات جدیدی از وان پلاس 5تی در Geekbench رویت شد که باید به پردازنده هشت هسته ای اسنپدراگون با فرکانس 1.90 گیگاهرتزی، سیستم عامل اندروید 7.1.1 نوقا، حافظه رم 8 گیگابایتی و برخی دیگر را اشاره داشت. البته پیشتر این جزئیات فاش شد و حال نوبت به برخی جزئیات دیگر این اسمارتفون رسدیه است.

  اطلاعات بیشتری در کار نیست و برای کسب اطلاعات کافی باید منتظر ماند.

  منبع

  امتیاز شما به این محصول :

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای