gsmarena 001 1
دو اسمارتفون مایکروسافت از بروزرسان جدید ویندوز 10 پشتیبانی نمی کنند
 • پیشتر جو بلفیوره یکی از مدیران ارشد مایکروسافت در گفتگویی با رسانه ها بیان داشت که کمپانی دیگر تمرکزی روی بخش گوشی هوشمند ندارند و نمی خواهد تمرکز خود را صرف این بخش کند.

  این نشان می دهد ردموندی ها متوجه شدند که تلفن های هوشمند آنها دیگر محبوبیت گذشته را ندارد. به دنبال همین موضوع اعلام شد که دو تلفن هوشمند لومیا 640 و لومیا 640XL بروزرسان اخیر ویندوز 10 را دریافت نمی کنند. 

  به گزارش Softpedia مایکروسافت قصد ندارد بروزرسان اخیر فال کریتورز را برای دو اسمارتفون پیشین لومیا 640 و 640 ایکس ال منتشر کرد. این نشان می دهد علاوه بر عدم تمرکز مایکروسافت روی این بخش در انتشار  بروزرسان نیز برخی مدل ها از لیست حذف شدند.

  البته لیست اسامی گوشی های هوشمندی که بروزرسان جدید فال کریتورز را دریافت می کنند منتشر شد که باید به مدل های Alcatel Idol 4s, Alcatel OneTouch Fierce XL, HP Elite x3, Microsoft Lumia 550, Lumia 650, Lumia 950, Lumia 950 XL, MouseComputer Madosma Q601, Softbank 503LV, Trinity NuAns Neo, VAIO Phone Biz و Wileyfox Pro اشاره کرد.

  به هر حال انتظار می رود از سال های آینده گوشی های هوشمند دیگر لومیا از لیست پشتیبانی مایکروسافت حذف شدند و دریافت کننده بروزرسان نباشند. البته در حال حاضر سایر بروزرسان ها برای این مدل ها منتشر می شود.

  منبع

  امتیاز شما به این محصول :

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای