1508291707 screen shot 2017 10 17 at 6.54.33 pm
لنوو در اوایل 2018 اندروید 8.0 اوریو را برای تلفن های هوشمند K8 منتشر می کند
 • سال ها است که شرکت های تولیدکننده تلفن هوشمند با انتشار نسخه جدید اندروید برای محصولات پیشین خود مشکلاتی دارند. مشکلاتی که حتی ناراضیتی کاربران را در پی داشت و موجب ضرری برای کمپانی ها شد.

  اگر شما هنگامی که قصد خرید یک اسمارتفون دارید سعی کنید برندی را خریداری کنید که در زمینه انتشار بروزرسانی سریع انتشار باشد و تاخیرهایی را برای منتشر کردن بروزرسانی رقم نزند.

  در این میان لنوو از جمله کمپانی هایی بوده که نباید آن را در زمینه انتشار بروزرسانی سیستم عاملی اسمارتفون های خود سریع بدانیم. البته از آنجایی که این شرکت فعالیت اصلی آن تولید لپتاپ بوده، جای تعجبی نداشته که تاخیری را شاهد باشیم.

  البته در انتشار بروزرسان امنیتی بیشتر کمپانی ها عملکرد خوبی داشته و لنوو نیز تاکنون توانسته در این زمینه موفق عمل کند. حال به تازگی این شرکت چینی مشخص کرده که چه زمانی اسمارتفون های سری K8 آن به سیستم عامل اندروید 8.0 اوریو مجهز می شوند.

  به گفته این کمپانی سه مدل K8 note/K8/K8 plus در ژوئن سال 2018 به سیستم عامل اندروید 8.0 اوریو مجهز می شوند. با سیستم عامل جدید کاربران سری K8 لنوو قادرند تجربه کاربری لذت بخشی داشته و رابط کاربری بهبودیافته ای را مشاهده کنند.

  سری K8 در طول سال های قبل معرفی شدند و اسمارتفون های رده بالا لنوو محسوب می شوند. حال با دریافت بروزرسان اندروید 8.0 اوریو می توان انتظارات بسیاری از این سه مدل اسمارتفون داشت.

  شایان ذکر بوده پیشتر نیز لنوو چند گوشی هوشمند اندرویدی معرفی کرد و شمار مدل های گوشی هوشمند اندرویدی این برند چینی بسیار نیست. گفتنیست در سال 2014 لنوو برند موتورولا را از گوگل با رقم هنگفتی خریداری کرد تا در این بخش و به شکل تخصصی به فعالیت بپردازند.

  تاکنون موتورولا تا سطح قابل قبولی موفق بوده اگرچه باید انتظارات را بیشتر کرد و این شرکت باید وضعیت خود را بهبود بخشد.

  منبع: neowin

  امتیاز شما به این محصول :

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای