37989 eaf37d5a 945 556
آشکار شدن اطلاعات آیفون 8
 • شرکت اپل در حال حاضر سخت مشغول توسعه اسمارتفون جدید خود آیفون 8 و دیگر مدل های آن می باشد. اسمارتفونی پرچمدار که مشخصات رده بالا برای آن در نظر گرفته شده و باید چنین گوشی هوشمندی را خاص دانست. تاکنون با اطلاعات فراوانی از آیفون 8 رو به رو شدیم اما هیچ یک توسط اپل تایید یا تکذیب نشد. گزارش جدید می گوید آیفون 8 به حافظه رم 3 گیگابایتی مجهز بوده و در دیگر مشخصات باید به صفحه نمایش 5.8 اینچی OLED، حافظه داخلی 64/256/512 گیگابایتی، سیستم عامل iOS 11 و پردازنده A11 اپل اشاره داشت.

  جزئیات بیشتری در کار نیست تا به آن پرداخت و تنها می توان منتظر بود، شرکت کوپرتینویی با معرفی محصول به شایعات پایان دهد. در اخباری مرتبط آیفون7اس و آیفون 7اس پلاس نیز به پردازنده A11 مجهز بوده و باید سه آیفون 2017 شرکت اپل را قدرتمند و قابل توجه دانست.در کنار سه آیفون، شرکت اپل می خواهد اپل TV جدید و ساعت هوشمند اپل واچ سری 3 را معرفی کند. با این حساب محصولات قابلی برای سال 2017 توسط اپل در نظر گرفته شده که باید منتظر ماند چه طراحی و مشخصاتی دارند.

  رویداد اپل ماه سپتامبر برگزار می شود و این شرکت قرار است در میانه سپتامبر به معرفی محصولات موردبحث را رونمایی کنند. گفته شده آیفون های 7اس به صفحه نمایش LCD به جای OLED مجهز هستند که از این نظر رده پایین تر از آیفون 8 به شمار می روند.

  منبع

  امتیاز شما به این محصول :

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای