Screenshot 2022 08 02 105235
نمایشگر آیفون 14 پرو مکس و گلکسی زد فولد 4 از یک جنس است
 • آیفون 14 پرو مکس و گلکسی زد فولد 4 دارای نمایشگرهای ساخته شده از مواد مشابه خواهند بود.

  این احتمال هست که اپل نسل بعدی آیفون‌های خود را با نام سری آیفون 14 در ماه سپتامبر عرضه کند. این بار انتظار می‌رود که چهار دستگاه گوشی در مراسم رونمایی معرفی شوند، از جمله آیفون 14، آیفون 14 مکس، آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس.

  قبلاً گزارش شده بود که مدل‌های معمولی و مکس آیفون نمایشگر ProMotion (اصطلاح بازاریابی اپل برای نرخ تازه‌سازی بالا) را دریافت نخواهند کرد ولی اکنون گزارش جدید The Elec نوع پنل‌هایی را که روی هر یک از آن‌ها استفاده می‌شود، مشخص شده است.

  بر اساس این گزارش، آیفون 14 (6.1 اینچی) و آیفون 14 مکس (6.7 اینچی) از بک پلن‌های LTPS استفاده خواهند کرد. اینها از مجموعه مواد M11 ساخته خواهند شد که مجموعه مواد انحصاری است که در حال حاضر برای ساخت پنل‌های نمایشگر Galaxy S22+ و S22 Ultra استفاده می‌شود.

  آیفون 14 پرو (6.1 اینچی) و آیفون 14 پرو مکس (6.7 اینچی) از صفحه نمایش LTPO با ProMotion استفاده خواهند کرد. پنل جدید از مجموعه مواد M12 سامسونگ ساخته خواهد شد. این مجموعه مواد هنوز برای پنل نمایشگر هیچ گوشی هوشمندی استفاده نشده و قرار است با معرفی گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 سامسونگ برای اولین بار عرضه شود.

  بر اساس این گزارش، هر چهار نسخه آیفون 14 دارای نمایشگرهای ارایه شده توسط سامسونگ هستند که طبق گزارش‌ها، سفارش 80 میلیون صفحه نمایش را تضمین کرده است. علاوه بر این، ال‌جی با تولید پنل‌هایی برای آیفون 14 استاندارد و آیفون 14 پرو مکس ممتاز کمک خواهد کرد. همچنین مجموعه مواد RS-L در ساخت آنها استفاده خواهد شد. ال‌جی سال گذشته با مجموعه قبلی RS-K پنل‌های آیفون 13 را تولید می‌کرد.

  منبع: gizmochina

  امتیاز شما به این محصول :

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای